Kehahooldused ja kaalu alandamine. Kaasaegsed aparaatsed kehahooldused, millel on teaduslikult tõestatud tulemused.

Tselluliidiravi ja kehahooldused

Tselluliidiravi POWERShape seadmega on uusim tehnoloogia rasvkoe vähendamiseks, naha pingulamiseks, naharakkude uuendamiseks ja tselluliidi vähendamiseks. Tselluliidiravi aparaadis on kombineeritud bipolaarne raadiolaine, lipolaser ja vaakummassaaž. Antud tehnoloogia on spetsiaalselt välja töötatud suurenenud rasvarakkude kahandamiseks, ainevahetuse parandamiseks ja kollageeni tootmise stimuleerimiseks. See on mittekirurgiline ja valutu meetod tselluliidiraviks, mille positiivseks lisatoimeks on siledam nahk, kortsude vähenemine ning parem verevarustus. Protseduuri järgselt ei ole vaja eraldi taastumist. Tselluliidiravi kuuri saate läbida töö kõrvalt ilma oma igapäeva toimetusi kõrvale jätmata.
Kolm ühes süsteem (RF-raadiolaine, vaakummassaaž ja lipolaser) toimib järgmiselt:

Bipolaarne raadiolaine (2MHz) RF:

  • kannab soojusenergiat kogu hooldatavale piirkonnale, soojendab nahka üle 42 kraadi
  • soojendab kudesid 5-10 mm sügavusele
  • soojendamisest tingitult suureneb hapniku rakusisene levik
  • paraneb rakusisene mikrotsirkulatsioon ja ainevahetus
  • paraneb naha elastsust ning on pinguldava toimega

Vaakummassaaž (650mmHg):

  • stimuleerib lümfiringet ja parandab verevarustust
  • vaakum võimaldab imemisega kanda energiat sügavamale kudedesse, tekkib pinguldav toime sidekoele mis väheneb rasvakude ja arme

Lipolaser – madalal lainepikkusel laserkiir:

  • 650nm lainepikkusel leviv laserkiir, parandab ainevahetust ja stimuleerib vereringet.

Hooldusi on võimalik teha kõikidele kehapiirkondadele.

Peamised kehahoolduse piirkonnad on: kõht, tuharad, reied eest ja tagant, käsivarred, selg. Lisaks massaažile on hooldusel tänu RF-liftingule keha kooriv toime. Tänu koorivale toimele imendub nahka paremini hoolduse ajal kasutava spetsiaaline tselluliidivastane õli, samuti toimub seetõttu naharakkude uuenemine. Pärast hooldust on nahk sile ja siidine ning hingab palju paremini.

RF hooldusel on naharakke uuendav toime ning koos vaakummassaažiga soodustab hooldus kollageeni tootmis ning armide paranemist. Sobib hästi hoolduseks kõhule venitusarmide vähendamiseks ning sünnitusjärgselt või kaalu languse järel kõhunaha pinguldamiseks.

Kui teil ei ole probleemi tselluliidi või ülekaaluga, siis võite endale lubada seda mõnusat protseduuri lihtsalt naha pinguldamiseks, toonuse tõstmiseks ja vereringe häirete korral. kui käed ja jalad külmetavad, samuti üldise enesetunde parandamiseks. Hooldust on võimalik toestada kogu kehale. Erinevates piirkondades hoolduse teostamiseks kasutatakse erinevaid otsikuid. Kui pole vaja teha tselluliidiravi vaid naha pinguldamist ja massaaži, siis on võimalik laser välja lülitada ja saate väga mõnusa soojendava ja kooriva toimega kehamassaaži. Soovitame hooldust teha seljale või käsivartele, kui rasvkudet pole, kuid nahk on lõtvunud ja vajab pinguldamist. Samuti sobib hooldus veninud kõhunaha pinguldamiseks ja armide raviks.

Näitan kõiki 11 tulemust