Allahindlus!

Valgusteraapia 10×20 min

100.00

Valgusteraapia nahahooldus. 10 korda 20 min.

Valgusmask valgustab korraga näo, kaela ja dekoltee.

Saab teha erinevatele kehapiirkondadele. Näiteks selg, õlad, kui seal on akne. Samuti võib teha kätele või muudele kehaosadele.

Vaata videost kuidas valgusteraapia toimib.

Quick Checkout
Tootekood: V10 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

LED valgusteraapia

Valgusteraapia nahale. LED valgusteraapia aitab mitmete erinevate nahaprobleemide korra. Erinevat värvi valgused levivad erinevatel lainepikkustel ning omavad erinevat toimet. LED valgusteraapia vähendab aknet ja rasu tootmist. LED valgusega saab ravida kiiresti haavu ja põletikke ning ekseemi. Valgusteraapia aitab rosaatsea ja kuperoosa korral vähenada punetust ja ärritust. Juba esimeste valgusteraapia seanssidega on tulemused märgatavad.

Valgusteraapia toetub 40. aasta jooksul tehtud teaduslikele uuringutele. Valgusteraapia nahale on kasutuses NASA tehnoloogiates ning jõudnud meditsiini ja tavakasutajateni viimasel kümenendil.

Kuigi meie valgusteraapia seade on näomaski kujuga, siis saab hooldust teha kõikidele keha piirkondadele. Lisaks näole saab ravida selga, õlgu, jalgu ja muid kehapiirkondi kus probleem esineb. Valguse toime puhastab ja rahustab nahka, vähendab ja ravib vistrikke ning põletikkulisi koldeid kiiresti. Sellega saab vähendada elustiilist tekkinud nahakahjustusi näiteks: UV kahjustused ja laigud, näoveresoonte ilmnemine, külmakahjustused nahal, hüperpigmentatsiooni.

Valgusteraapia ei ärrita tundlikku nahka ja sobib seetõttu kõikidele nahatüüpidele.  On valutu, turvaline ja pärast protseduuri ei ole vaja eraldi aega taastumiseks. On meditsiiniliselt tunnustatud ja tulemused on kliiniliselt tõestatud.

Kuidas valgus töötab?

Valgusteraapia mask kasutab spetsiaalset valgust, mis on footonite kujul täis laetud energiaga. Kui valgus paistab nahale, siis footonid tungivad nahasse ja kannavad edasi oma energia inimese kehasse (nahka). Seda protsessi nimetatakse adenosiintrifosfaat ehk lühendatult – ATP, mida kutsutakse sageli ka no „molekulaarseks valuutaks“ rakusisesel energiaülekandel. ATP on universaalne energia talletaja ja üle kandja ning mängib olulist rolli rakkude ainevahetuses. Valgusstimulatsiooni tõttu suurendab fibroplast kollageeni tootmist ja stimuleerib keha naturaalset eneseravimise ja noorendamise protsessi.

Erineval lainepikkusel valgused annavad erinevaid tulemusi ja kasutatakse erinevate nahaprobleemide korral.

Valgusteraapia nahale aitab järgmiste probleemide korral

Sinine valgus. Akne.

Sinine valgus ävitab aknet tekitavaid baktereid. Samuti hammaste valgendamine (spetsiaalse geeliga). Külmetusnähtude vähendamine ja bakterite hävitamine.

Roheline valgus.

UV kahjustused Fotovananemine, pigmendilaigud, tedretähed. Vanusega tekkinud laigud. Naha jume ühtlustamine. Vaimse stressi vähendamine.

Oranž valgus.

Rosaatsea ehk Rosacea, punetuse vähendamine. Naha taastamine pärast iluprotseduure: laser, täitesüstid, mehhaaniline ja keemiline koorimine. Kuiva silma sündroom. Rahustab mentaalselt ja toob parema une.

Punane valgus.

Naharakkude uuendamine. Ravib kiirelt igasugused põletikud ja põletused. Sealhulgas põletusarmid. Samuti külmakahjustused. Uuendab naharakke ja soodustab kollageeni tootmist. Seetõttu parandab naha tugevust ja elastsust, vähendab põletikke, kortse, UV kahjustusi. Taastab naha niiskuse. Vähendab kuiva silma sündroomi.

Infrapunane valgus.

Toimib naha sügavamates kudedes. Kasutatakse koos teiste valgustega paremate tulemuste saavutamiseks. On inimsilmale nähtamatu, suhteliselt pika lainepikkusega valgus, mis läheb 2,5 – 3,8 cm sügavusele. Kasutatakse kortsude vähendamiseks ja naharakkude uuendamiseks. Parandab naha struktuuri kui on väga õrn ja poolläbipaistev nahk või väga paks ja ebaühtlane nahk.

Üks seanss kestab 20 minutit. Protsess on lõdvestav ja meeldiv, selle ajal tunnete kerget soojust ning pärast protsess, tunnete et nahk on rohkem niisutatud, pingetest vabanenud ning säravam. Valgusteraapial on ka rahustav toime ja soodustab uinumist.

Sõltuvalt probleemist on soovitav teha kuur 5 kuni 20 hoolduseni 1 kuni 2 korda aastas. Naha värskendamiseks, niisutamiseks ja sära andmiseks võib teha ühe hoolduse ja tulemused on kohe näha. Vajalik hoolduste arv sõltub konkreetsest inimesest ning tema nahast, vanusest jne. Hooldusi võib teha kord päevas või 2-3 päeva järel.

Kuiva silma sündroomi korral võiks teha alguses 2 korda nädalas ja hiljem kas kord nädalas või vastavalt vajadusele.

Ekseemi, vistrike ja põletikku vähendab valgus juba ühe korraga. Sõltub põletiku ulatusest võib vaja minna 3 – 5 hooldust.

Nohu ja külmetushaiguste tõrjumiseks piisab 1 – 2 hooldusest. Valgusteraapiaga saab tõrjuda eemale külmetushaigusi ja kümetusilminguid, kui nohu on algjärgus, siis on vaja kohe teha valgusteraapia seanss, mis hävitab bakterid ning nohu on kadunud. Terveks saamiseks piisab üldsiselt kahel järjestikkusel päeval tehtud 20 min seansist.

Kuurina on valgusteraapiat on soovitav teha võimalikult järjestikkustel päevale. Ühes päevas võib teha maksimaalselt kaks 30 min sanssi, mille vahe on 5 tundi. Kõige rohkem hooldusi on vaja teha UV kahjustuste, vanusega tekkinud laigud, rosaatsea ja näoveresoonte ilmnemise korral. Väga tugeva akne põletiku korral on samuti vajalik teha vähemalt 10 – 20 seanssi järjest.

Valgusteraapia nahale ei sisalda UV/UVB kiiri ning seda saab teha igal aastajal.

UV kahjustuste vähendamiseks on soovitav teha valgusteraapiat nahale just enne suve või suvel kui UV kiirgus on suur.

Loe LED valgusteraapia valguse toime kohta veel Biobtroni lehelt siit.

Kui sind huvitavad veel nahahooldused siis loe RF lifting nahahoolduse kohta siit.

Kui soovid rohkem teada LED valgusteraapia mõjust nahaprobleemide ravis, siis saad kliiniliste uuringute kohta lugeda alljärgnevatelt lehtedelt.

www.nasa.gov/home/hqnews/2003/novwww.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20729943

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17566756

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16249142

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17760698

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16989189

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22380691

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22334261

Kasutame The Welleness Tree Group valgusmaski “Aurora”. Vaata ettevõtte kohta rohkem siit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…