Toitumisnõustaja terapeudi vastuvõtt 1h

55.00

Toitumisnõustaja ehk toitumisterapeudi vastuvõtt 1h. Toitumise analüüs ja koostöös terapeudiga sobiva toitumisplaani koostamine.

Quick Checkout

Kirjeldus

Toitumisnõustaja ehk toitumisterapeudi vastuvõtt 1h. Toitumisnõustaja ei müü teile toitumiskava. Toitumisterapeudi vastuvõtt sisaldab: toitumise analüüsi ja koostöös sobiva toitumisplaani koostamine.

Toitumisnõustaja on vastava eriharidusega spetsialist, kes õpetab teid tegema õigeid valikuid toitumisel. Nõustaja aitab valida teile sobivad toidud ning dieedi.  Tervislik toitumine ja sobiv dieet ei ole vajalikud mitte ainult kaalust alla võtmiseks, vaid tervise säilitamiseks, elukvaliteedi parandamiseks ja eluea pikendamiseks. Toitumisnõustaja abi võivad vajada kõik, ka need, kellel on kaal normis, sest paljud naha ja terviseprobleemid (näiteks allergiad) on seotud inimesele mittesobiva toiduga. Toit on meie energia allikas, see on meie kütus, ehitusmaterjal kasvamiseks ja inimorganismi normaalseks funktsioneerimiseks, seetõttu on õige ja mitmekülgse toidu valik ja söömine väga olulised.

Toitumisnõustaja ei müü sulle toitumiskava, vaid juhendab ja õpetab sind sööma tervislikumalt, arvestades sinu individuaalseid vajadusi, maitseeelistusi, aja ressurssi, toidu valmistamise oskusi ja võimalusi. Nõustamise eesmärk on panustada elustiilimuutusele, mitte lühiajalisele nö väljakutsele kaalu alandamiseks, mille järel muutub kõik jälle endiseks.

Nõustamise käigus on võimalik koostöös spetsialistidega leida endale sobiv dieet. Vajadusel saab meie juures teostada vereanalüüsid, et määrata näiteks hemoglobiini taset, ferritiini, vitamiinide ja mineraalainete taset veres. Samuti on soovitav teha gluteeni- ja laktoositalumatuse testid verest.

Kellel ja millal on soovitav tulla toitumisnõustaja juurde?

Toitumisnõustaja vastuvõtule tasub tulla erinevas vanuses ja erinevatel põhjustel. Mõned peamised põhjused miks tasub tulla nõustamisele:

 • kui teil on ülekaal
 • kui teil on alakaal
 • kui olete vegan
 • kui olete rase
 • kui plaanite rasedust
 • perega, kui teil on probleeme laste toitumisega
 • üleminekueas naised ja mehed
 • kui teil on madal hemoglobiini tase
 • kui teil on kõrge veresuhkur või kolesterool
 • puberteedieas
 • kui teil on probleeme aknega, rasuse või liiga kuiva nahaga
 • kui teil on probleeme seedimisega (kõhukinnisus, aeglane seedimine)

Dieet ei tähenda mitte ainult kaalu alandamist vaid see on elustiil. Tervislik toitumine tähendab seda, et inimene leiab temale sobivad toidud ning tema organism on saanud piisavalt vajalikke vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente.

Teile sobiv toit aitab kaalu kontrolli all hoida ning teil ei ole vajagi tegeleda kehakaalu probleemidega.

Sageli võib olla ülekaalu põhjuseks probleemne soolestiku mikrobioom. Meie veebipoest on võimalik osta endale soolestiku mikrobioomi test.

Oma dieeti saad toetada meie e-raamatutes olevate tervislike retseptidega. Vaata e-raamatuid siit.

Kui oled kaalu alandamas, siis soovitame teha esmalt läbi detoks organismi puhastamiseks detoks kuur. Kuidas viia läbi detoks kuu leida info siit. Detoks dieet

Sageli ei piisa ühest toitumisnõustaja konsultatsioonist, et saada jälile sellele, milline on just sulle sobiv toitumisplaan. Seetõttu soovitame osta endale vähemalt 3 korra konsultatsiooni paketi.

Tutvu teiste pakettide hindadega siin.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…