Näojooga personaalne videoõpe 1 h

38.00

60 minutit personaalset näojooga õpet video vahendusel. Skype, Zoom vmt.

Õpe toimub Danielle Collins’i näojoogameetodil. Õpetaja on litsentseeritud treener Heivi Herne alates aastast 2016.

Sisaldab õpet, kuidas teha harjutusi näo erinevatele piirkondadele: otsmik, silmad, silmade ümbrus, põsed, suu, lõug, kael. Mõned näomassaaž võtted. Mõned akupunktuuri punktid. Lõdvestus näo- ja kaelalihastele.

Harjutuste tegemise tulemusena paraneb verevarustus, tugevnevad lihased ning vähenevad stressi ja pingeilmingud näos. Seetõttu vähenevad kortsud ning nägu muutub rõõmsamaks. Näolihased muutuvad tugevamaks. Väheneb stress ja pinged.

Quick Checkout
Tootekood: NJ01-3-1-1 Kategooriad: , , , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Näojooga personaalne õpe video vahendusel 60 min. Näojooga on naturaalne meetod, et vähendada kortse ja parandada oma väljanägemist näo-, silma- ja kaelalihaste treeninguga. Tunnis õpitakse harjutusi näole, kaelale, silmadele, näomassaaž, akupunktuur, lõdvestustehnikad.

Lisaks näo-, kaela ja silmalihaste harjutustele õpetatakse tunnis veel näomassaaži ja akupunktuuri tehnikaid ning lõdvestumist. Grupitunnid või personaalne õpe mis kestab 60 minutit.

Näojooga personaalne õpe toimub ühe maailma juhtiva näjoogaeksperdi Danielle Collins’i meedodil. Õpet viib läbi vastava treenerikoolituse läbinud litsenseeritud õpetaja Heivi Herne, kes on näojoogatreenerina tegutsenud kolm aasta. Näojooga annab häid tulemusi regulaarsel harjutamisel ning esimesed tulemused on märgata juba pärast kahe nädalast harjutamisperioodi.

Näojooga personaalne õpe (1 h) sisaldab:

  • üldist tutvustust, mis näojooga on, kuidas see toimib ja kuidas seda harrastada
  • hingamis- ja lõdvestusharjutusi
  • harjutused kaelale, õlgadele ja seljale
  • 10 minuti treeningut näo ülemisele osale
  • 10 minuti treeningut näo alumisele osale
  • mõned akupunktuuri võtted
  • mõned näomassaaži võtted
  • lõõgastust, lõdvestust koos visualiseerimise ja positiivsete mõtete kinnitusega
  • teadmisi üldiseks heaoluks

Näojooga sobib igas eas inimestele. Peale personaalses tunnis osalemist on soovitav käia ka grupitundides, et õppida harjutusi õigesti tegema. Erinevates tundides tutvustatakse erinevaid näomassaaži ja akupunktuuri võtteid.

Näojooga pileti kasutamise tingimused:

Näojooga personaalne õppe sooduspiletit ei vahetata ringi rahaks ning see ei kehti koos muude sooduspakkumistega. Tavahinnaga ostetud pilet kehtib kuus kuud. Pilet on ühekordne ja personaalseks kasutamiseks.

Õpe toimub videoplatvormil.  Skype’s Whatsapp või Messangeris. Pärast pileti ostmist palun võtta ühendust kontaktivormi kaudu, et leppida kokku aeg personaalseks õppeks.

Näojooga grupitundi saab osta pileti siit.

Soovitame juurde osta näojooga DVD.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.