Näojooga grupitund. 3 x pilet

40.00

3 korra pilet osalemiseks näojooga harjutustunnis grupis.

Kestvus 60 minutit.

Sisaldab: harjutusi näo erinevatele piirkondadele: ostmik, silmad, silmade ümbrus, põsed, suu, lõug, kael. Mõned näomassaaž võtted. Mõned akupunktuuri punktid. Lõdvestus näo- ja kaelalihastele.

Harjutuste tegemise tulemusena paraneb verevarustus, tugevnevad lihased ning vähenevad stressi ja pingeilmingud näos. Seetõttu vähenevad kortsud ning nägu muutub rõõmsamaks.

 

Quick Checkout
Tootekood: NJ01-3 Kategooriad: , , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Näojooga harjutustund 60 min. Näojooga on naturaalne meetod, et vähendada kortse ja parandada oma väljanägemist näo-, silma- ja kaelalihaste treeninguga. Harjutused näole, kaelale, silmadele, näomassaaž, akupunktuur, lõdvestustehnikad, neid õpetatakse näojooga tunnis. Lisaks näo-, kaela ja silmalihaste harjutustele õpetatakse tunnis veel näomassaaži ja akupunktuuritehnikaid ning lõdvestumist. Tunnid sisaldavad nõuandeid toitumiseks ja üldiseks heaoluks. Kupong tunnis osealmiseks on virtuaalne ja selle saate märgitud mailiaadressile.

Grupitunnid ja harjutuste õpe toimuvad ühe maailma juhtiva näjoogaeksperdi Danielle Collins’i meedodil. Õpet viib läbi vastava treenerikoolituse läbinud litsenseeritud õpetaja Heivi Herne, kes on näojoogatreenerina tegutsenud üle kahe aasta. Näojooga annab häid tulemusi regulaarsel harjutamisel ning esimesed tulemused on märgata juba pärast kahe nädalast harjutamisperioodi.

Näojooga harjutustund sisaldab:

  • üldist tutvustust, mis näojooga on, kuidas see toimib ja kuidas seda harrastada
  • hingamis- ja lõdvestusharjutusi
  • harjutused kaelale, õlgadele ja seljale
  • 10 minuti treeningut näo ülemisele osale
  • 10 minuti treeningut näo alumisele osale
  • mõned akupunktuuri võtted
  • mõned näomassaaži võtted
  • lõõgastust, lõdvestust koos visualiseerimise ja positiivsete mõtete kinnitusega
  • teadmisi üldiseks heaoluks

Tunnid sobivad igas eas inimestle. Soovitav on käia grupitundides regulaarselt, et õppida harjutusi õigesti tegema. Erinevates tundides tutvustatakse erinevaid näomassaaži ja akupunktuuri võtteid.

Näojooga grupitunni pileti kasutamise tingimused:

Kupong on allalaetav fail, mille te saate kohe pärast tasumist e-posti aadressile, mille olete tellimuse juures märkinud.

Mailile saadetud faili saate alla laadida ühe korra. Pärast allalaadimist uusi õigusi allalaadimiseks ei anta.

Soodushinnaga ostetud kupong kehtib kaks kuud ja on mõeldud ühekordseks personaalseks kasutamiseks regulaarselt toimuvas grupitunnis.

Näojooga grupitunni kupongi ei vahetata ringi rahaks ning see ei kehti koos muude sooduspakkumistega.

Kupongi on müüja poolt registreeritud e-poes ning seotakse tellimuse numbriga. Kupongi realiseerimiseks on vaja öelda tellimuse number, mis tuleb e-postile koos täidetud tellimusega.

Grupitund toimub Wellness Studio salongis. Tunnid on väikestes gruppides tavaliselt on osalejaid (5-6 inimest). Seetõttu saavad tunnis osalejad kõik piisavalt tähelepanu, et õppida harjutusi õigesti tegema. Näojooga on tore tegevus vabaks ajaks, kus saab tutvuda uute inimestega, tulla koos sõpradega ja veeta mõnusalt aega endasse panustades. Harjutused näole ja näomassaaž on need mis annavad näole toonust, toovad teile näole sära ja vähendavad kortse.

Näojooga harjutustunni pileti kasutamiseks tuleb eelnevalt registreeruda Wellness Studio veebilehelt.

Soodushinnaga saab osta näojooga 1 x pileti siit.

Soovitame juurde osta näojooga DVD.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.