Allahindlus!

Lipolaser kehahooldus kaalu alandamiseks 30 min

30.00

Sisaldab: 30 min lipolaser rasvapõletamise hooldust vajalikule piirkonnale.

Lipolaser  hooldust vajalikule piirkonnale: kõht, reied, puusad, käsivarred, lõuaalune.

Kokku on 12 suurt ja 4 väikest dioodidega varustatud padjakest.

Ostetud hooldusi saab kasutada 6 kuu jooksul ostmise kuupäevast.

Quick Checkout
Tootekood: LIPO01-1-1 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Lipolaser kehahooldus ja pressoteraapia lümfimassaaž. Lipolaser kehahooldus on kaasaegne, mittekirurgiline, valutu meetod ladestunud rasva eemalduseks ja kaalu alandamiseks. Lipolaser on meeldiv, soojendav kehahooldus, mis ei nõua eraldi taastumist. Sellel ajal kui laserkiired teie keha soojendavad saate teie mõnusalt lõõgastuda ja teha väikese uinaku. Te ei vaja selleks eraldi riideid ning ei pea ise midagi samal ajal tegema. Pressoteraapia lümfimassaaž aitab organimsit tuua välja liigse vedeliku, vähendab turseid ja paistetust.
Kehahoolduses kasutatakse madalal, 635-650 nm lainepikkusel töötavat laserkiirt, mis on silmale nähtav ja kasutatud meditsiinis-, taastusravis ja ilutööstuses juba aastaid. See on inimese organismile turvaline ja ohutu, kuid nagu iga teise hooldusega, ei tohi ka sellega liialdada.

Kuidas toimib lipolaser kehahooldus kaalu alandamisel?

Lipolaser hoolduse käigus asetatakse probleemsetele piirkondadele dioodidega varustatud padjakesed. Kokku on 12 suurt ja 4 väikest dioodidega varustatud padjakest, mida saab hoolduse käigus kasutada. Igal suuremal padjakesel on 10 laserdioodi ja väikestel on 2 dioodi.

Laserkiired soojendavad nahka ja naha alust rasvkude ning saadavad organismile lainetena signaali, mis vallandab keemilise reaktsiooni. Tekkinud keemilise reaktsiooni tulemusena rasvarakud lahustuvad. Protsessi käigus lagundatakse salvestatud triglütseriidid ja glütserool vabadeks rasvhapeteks ning seejärel transporditakse mööda keha kudedesse, millest ainevahetuse käigus luuakse energia. See meetod loob protsessi, mille käigus kasutab organism ise ära vabanenud energia. Selline rasvhapete vabastamise protsess on loomulik keha reaktsioon, mis tekib siis, kui keha peab kasutama salvestatud energiavarusid. Seetõttu eemaldab Lipolaser kehahooldus liigse rasva püsivalt, kuna selle protsessi tekitab organism ise.

Üks lipolaseri hooldus kestab 20-50 minutit ja ühe hoolduse käigus kaotab keha tavaliselt 40 – 60g ladestunud rasva.
Sageli piisab ühest hooldusest, et tekiks protsess, kus organism hakkab järgmise 1-2 kuu jooksul intensiivselt kasutama kogunenud rasvavarusid. Soovitav on siiski läbida alguses 5 korra hoolduskuur. Paremate tulemuste saavutamiseks soovitatakse teha hooldusi 2-4 päevaste vahedega.

Millal on tulemusi näha?

Tulemusi on tavaliselt näha juba ühe nädala möödudes, kuid paremate tulemuste saavutamiseks soovitame järgida tervislikku toitumist ning olla iga päev füüsiliselt aktiivne. Füüsiliseks aktiivsuseks piisab tavalisest kõndimises 5 km päevas.

Hooldust võib teha kõigile kehapiirkondadel, kus soovitakse rasvkudet vähendada ning see sobib kõikidele nahatüüpidele. Tundlikumale nahale saab valida tundlikuma programmi.

Vajadusel tuleks korrata hooldust 2 või 6 kuu möödudes, kui tulemused ei ole piisavad. Kuna inimeste organismid on erinevad, siis vahel ei taha organism loobuda ladestunud rasvadest. Seetõttu võib olla soovitud tulemuste saavutamiseks vajalik hoolduste arv individuaalne. Enamasti piisab siiski ühest lipolaser hoolduskuurist (5 korda ca 50 minutit), kuid raskemate juhtumite korral võib olla vajalik pikem ravi, kuni kaks kuud. Mida kauem on ülekaal olnud ja pikemat aega rasvkude ladestunud, seda pikem on ka selle kadumise ehk eemaldamise protsess.

Vaata ka pressoteraapia lümfimassaaži toime kohta siit.

Vaata veel teisi kehahooldusi siit. Tselluliidiravi Powershape seadmega.

Soovitatud ja tervisliku menüü kaalu alandamiseks leiab kokaraamatust, mida saab osta meie e-poest:

E-kokaraamat 14 lihtsat toitu. Nädalmenüü. Ostunimekiri. Retseptid kaloritega.

Alusta kaalu alandamist detoks kuuriga. Detoks kuuri läbiviimiseks saad e-raamatu osta meie veebipost siit.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…