Telefon

+372 5818 2856

E-post

info@wellness-studio.ee

Oleme avatud

Narva mnt 7 Tallinn E, T,K,N 10-19, R 10-16:00 L ja P suletud

Näole

Noorendavad näohooldused

Meie näohooldused on mittekirurgilised ja valutud. Oleme oma teenuste hulka valinud naturaalsed lahendused ja meetodid noorusliku välimuse hoidmiseks, mis ei kahjusta nahka ning ei vaja lisaaega taastumiseks. Teostame teaduslikel uuringutel ja tõestatud tulemustel põhinevaid näohooldusi, mis aitavad organismil endal  naharakke uuendada ja nahal nooreneda.

RF lifting näohooldus

Noorendav nahahooldus raadiolainega Silub kortse, pinguldab, niisutab, suurendab kollageeni tootmist. Juba esimene hooldus annab näole kohese Vau efekti ja sobib hästi enne pidu või olulist sündmust kus soovite särada.

Loe rohkem
RF lifting näohooldus

Valgusteraapia

LED valgusteraapia aitab erinevate nahaprobleemide korra. Erinevat värvi valgused levivad erinevatel lainepikkustel ning omavad erinevat toimet. Punane uuendab naharakke ja soodustab kollageeni tootmist. Sinine vähendab aknet. Roheline ühtlustab nahka ja vähendab UV laike.

Loe rohkem
Valgusteraapia

Näojooga

Näojooga harjutustunnid. Personaalne õpe treeneri juhendamisel või grupitund.
Näojooga on naturaalne meetod, et vähendada kortse ja parandada oma väljanägemist näo-, silma- ja kaelalihaste treeninguga.

Loe rohkem
Näojooga
Kehale

Kehahooldused, kaalu alandamine, tselluliidiravi

Kaasaegsed kehahooldused kaalu alandamiseks, naha pinguldamiseks ja tselluliidi vähendamiseks. Parandavad ainevahetust ja verevarustust, aitavad organismist vedelikku välja tuua. Aitavad kaasa naharakkude uuenemisele ja kollageeni tootmisele.

Kehahooldus POWERShape

Tõhus kehahooldus tselluliidi vähendamiseks, naha pinguldamiseks ja figuuri vormimiseks. Kolm ühes süsteem: RF raadiolaine, vaakummassaaž ja lipolaser. Parandab naha struktuuri ja vähendab arme.

Loe rohkem
Kehahooldus POWERShape

Lipolaser rasvapõletus

Kaasaegne, mittekirurgiline ja valutu meetod ladestunud rasva eemalduseks ja kehakaalu alandamiseks. Meeldiv ja soojendav kehahooldus.

Loe rohkem
Lipolaser rasvapõletus

Pressoteraapia lümfimassaaž

Aitab organismist välja tuua liigse vedeliku ning koos sellega kahjulikud ained. Elavdab rakkude ja kudede ainevahetus. Vähendab tselluliiti, kuna kaotab selle tekke põhjuse – hüpoksia ja rakkudevahelise vedeliku seiskumise nahaaluses rasvkoes.

Loe rohkem
Pressoteraapia lümfimassaaž
Taastus ja füsioteraapia

Taastavad teenused ja füsioteraapia

Füsioterapeudi vastuvõtt ja aparaatsed taastavad teenused. Pakume maailmas tunnustatud ning laialt kasutust leidnud LED valgusteraapiat, pressoteraapia lümfimassaaži ja vibroteraapiat.  Ravimassaažid, Gua Sha massaaž.

Füsioteraapia

Füsiotreaapia ja füsioterapeudi vastuvõtt. Tegevuskava, seisundi hindamine, võimlemine, manaalsed võtted, kinesioteipimine.
• statsionaarsel taastusravil viibinud patsiendi ravi jätkamine ambulatoorselt
• erinevad lihasprobleemid (lihasrebend, -pinge, -nõrkus-, valu jms);
• selja-, kaela- ja õlavaevused (ülekoormus, trauma jms);
• liigeseprobleemid (liigese liikuvuse piiratus, valu);
• kasvu eas tekkivad korrigeerimist vajavad seisundid (skolioos jms)

Broneeri aeg
Füsioteraapia

Vibroteraapia lihastreening

Vibroteraapia on sportimist toetav lihastreening vastaval vibratsiooni tekitaval platvormil. Intensiivse sagedusega 10 min vibroteraapiat = 60 min jõusaali treeninguga! Näidustused: liigeseprobleemid, lülisamba probleemid: selja ja kaelavalud. Suurendab füüsilist jõudlust, tõstab lihastoonust, parandab verevarustust ja painduvust.

Loe rohkem
Vibroteraapia lihastreening

Pressoteraapia lümfimassaaž

Aparaatne lümfidrenaaž. Näidustused: Lümfi- ja vereringe stimuleerimine
veenilaiendite ja veenitrombooside ennetamine
tselluliidi, kehakaalu ja liigse rasva vähendamine
tursete vähendamine, vedeliku väljutamine
traumadest ja operatsioonidest taastamine
vabanemine raskustundest jalgades
lihaspingete vähendamine

Loe rohkem
Pressoteraapia lümfimassaaž

Massaaž

Massaaž ja Hiina teraapiad: Gua sha, Tui na ja kupumassaaž. Need traditsioonilised teraapiad tugevdavad immuunsüsteemi, parandavad energia vaba liikumist kehas, vähendavad väsimust, lihaspingeid ja valusid ning aitavad organismil endal terveneda.

Loe rohkem
Massaaž
Asutusele

Tervisepäevad ja teenused asutuses kohapeal

Näojooga grupitunnid, valgusteraapia, pressoteraapia, Teie asutuses kohapeal.

Võimalik on kutsuda meid kohapeale tegema valgusteraapiat, pressoteraapiat, Gua Sha. Saame teha kaalumist koos kehanäitajate määramisega: KMI, keha rasva tase, lihaste %, optimaalne kalorite tarbimine päevas, vistseraalrasva tase (siseelundite ümber olev rasv). Võimalik on rentide vibroteraapia seadet. Pakkumise saamiseks saada meile päring.

Küsi pakkumist teenuseks asutuses kohapeal