Telefon

+372 5694 4741 & +372 5818 2856

E-mail

info@wellness-studio.ee

Oleme avatud

E 9- 17:30 T,K,N 9 - 19 R 9 - 16 L 9 - 15, P ja muudel aegadel kokkuleppel.

Broneeri aeg Wellness Studio OÜ. Tervisekeskus, ilusalong Tallinnas Narva mnt 7. Vali endale sobiv teenus ja tee broneering siit.

Kõikidele veebis tehtud ja ette makstud broneeringutele kehtib -10% soodustus. Soodustus arvutatakse ja kuvatakse lõpus broneeringu kinnitamise ajal.

Kuidas broneerida ja saada soodustust?

-10% soodustust saab ette makstud online broneeringute pealt. Online broneeringu eest on vaja tasuda 24 tunni jooksul. Kui broneeringu teenuste ei ole tasutud, siis tühistatakse broneering automaatselt. Selle kohta tuleb Teile e-postile teade. Kui te ei soovi teenuse eest ette maksta ja soovite tasuda kohepael, siis võite teha broneeringu e-postile või telefoni teel või valida maksa hiljem. Sellisel juhul ei kehti -10% soodushind.

Tasuda saate PayPal kaudu. Selleks ei ole vaja teha kontot, tasuda saab ka kõikide pangakaartidega, millel on internetis lubatud teha makseid. Peate valima, tee konto ja pärast seda Te saate ilma kontot tegemata sisestada enda kaardi andmed millega soovite makset sooritada. Konto tegemine ei ole sealjuures kohustuslik.

SportID keskkonnast ostetud piletitel palun märkida maksa hiljem ja märkuste lahtrisse kirjutada pileti nr. Sellega me saame kinnitada Teie broneeringu makstuks ja teie aega ei tühistata.

Broneeringute haldamiseks soovitame teha endale konto. Siis Te saate ise mugavalt vajadusel broneeringut muuta.

Broneeri aeg

Millal soovite tulla?

Jälgi meid!