Telefon

+372 5818 2856

E-post

info@wellness-studio.ee

Oleme avatud

E 9-17:30, T-N 9-19, R 9-16, L 9-15, Pühapäeval ja muudel aegadel kokkuleppel. 2.-21. jaanuaril oleme avatud alates kella 11:00

Broneeri aeg Wellness Studio OÜ. Tervisekeskus, ilusalong Tallinnas Narva mnt 7. Vali endale sobiv teenus ja tee broneering siit.

Kuni 31.jaanuar 2020 on kõikidele veebis ostetud ja broneeritud kehahooldustele soodustus -25% (Powershape, Lipolaser, pressoteraapia). Kõikidele veebis tehtud ja ette makstud broneeringutele kehtib alati -10% soodustus. Soodustus arvutatakse ja kuvatakse lõpus broneeringu kinnitamise ajal.

Kuidas broneerida ja saada soodustust?

-10% soodustust saab ette makstud online broneeringute pealt. Online broneeringu eest on vaja tasuda 24 tunni jooksul. Kui broneeringu teenuste ei ole tasutud, siis tühistatakse broneering automaatselt. Selle kohta tuleb Teile e-postile teade. Kui te ei soovi teenuse eest ette maksta ja soovite tasuda kohepeal, siis võite teha broneeringu e-postile või telefoni teel või valida maksa hiljem. Sellisel juhul ei kehti -10% soodushind.

Tasuda saate PayPal kaudu. Selleks ei ole vaja teha kontot, tasuda saab ka kõikide pangakaartidega, millel on internetis lubatud teha makseid. Peate valima, tee konto ja pärast seda Te saate ilma kontot tegemata sisestada enda kaardi andmed millega soovite makset sooritada. Konto tegemine ei ole sealjuures kohustuslik.

SportID keskkonnast ostetud piletitel valige teenus mis on analoogne teie poolt ostetud teenusega. Hind kehtib teile vastavalt SportID pileti hinnale. Broneeringut tehes palun valige MAKSA HILJEM märkuste lahtrisse kirjutada pileti nr. Sellega me saame kinnitada Teie broneeringu ja teie aega ei tühistata.

Broneeringute haldamiseks soovitame teha endale konto. Siis Te saate ise mugavalt vajadusel broneeringut muuta.

Broneeri aeg

Mida soovite?

Kogusumma

€0.00

Jälgi meid!